Rzemieślnicza szkoła zaprasza

Bieg ku wolności

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie im. bł. Karoliny Kózkówny, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Pilźnie oraz Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Aktywności i Przedsiębiorczości – Zaklinacze Bierności zapraszają do udziału w II Biegu Ku Wolności. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca.

Start o godz. 11 przy Szkole Podstawowej w Pilźnie (ul. Niepodległości 1A). Biegacze pokonają dystans 6 kilometrów, metę przewidziano na pilźnieńskim rynku. Bieg odbędzie się w 36. rocznicę beatyfikacji bł. Karoliny Kózkówny.

Natomiast do 9 czerwca przyjmowane są zgłoszenia do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Z błogosławioną Karoliną zaśpiewajmy”. Finał odbędzie się 16 czerwca.

Wydarzenie organizuje Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie w partnerstwie z Wydziałem Katechetycznym Diecezji Tarnowskiej. Wydarzeniu patronuje Gmina Pilzno. Dodatkowe informacje pod nr tel. 14 672 21 41 lub 14 690 18 14.