Burmistrz z jednogłośnym absolutorium

Rada Miejska w Pilźnie

Radni Rady Miejskiej w Pilźnie byli zgodni, jednogłośnie udzielając absolutorium burmistrz Pilzna Ewie Gołębiowskiej z tytułu wykonania budżetu gminy Pilzno za 2020 rok. Podczas dzisiejszej, XXXV Sesji Rady Miejskiej w Pilźnie udzielono również wotum zaufania dla burmistrz. W tym głosowaniu także wszyscy radni byli "za".

- W imieniu własnym, jak i pracowników Urzędu Miejskiego serdecznie dziękuję za jednogłośne udzielenie absolutorium. To duży sukces, że nasze działania spotykają się zrozumieniem Rady. Udało się wypracować nadwyżkę w budżecie, jak radni zauważyli w dyskusji, jednak chcielibyśmy, żeby realizować jeszcze więcej inwestycji, by systematycznie wykonywać pracę na rzecz poprawy jakości życia naszych mieszkańców - powiedziała burmistrz Ewa Gołębiowska, która otrzymała od radnych gratulacje oraz kwiaty.