Mistrzowie z naszej gminy

Szachy

Szachiści ze szkół w Pilźnie i Dobrkowie reprezentowali naszą gminę w Powiatowych Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej. Obie drużyny mogą pochwalić się sukcesami i trofeami, które zostały ufundowane przez Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli. Szkoła Podstawowa w Pilźnie zajęła pierwsze miejsce zarówno w kategorii dzieci, jak i młodzieży. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Dobrkowa, pokonując tym samy SP z Dębicy nr 5 i nr 10. Szkoły z naszej gminy zapewniły sobie awans w etapie rejonowym w Mielcu. Puchary

Skład drużyn:

SP Dobrków

 1. Kamil Dąbrowski
 2. Jakub Kopala
 3. Klaudia Kopala
 4. Natalia Szewczyk

SP Pilzno – młodzież

 1. Michał Bartuzi
 2. Patryk Guziec
 3. Jakub Krawiec
 4. Gabriela Szewczyk

SP Pilzno - kat. dzieci

 1. Kacper Smoter
 2. Wojciech Kawa
 3. Bartłomiej Kawa
 4. Anna Sok
Zdjęcia