Gminni mistrzowie

Warcaby Pilzno

W Przedszkolu Publicznym w Pilźnie odbył się Gminny Turniej Warcabowy. Wzięło w nim udział 5 przedszkoli: Przedszkole Publiczne w Pilźnie, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Łękach Dolnych, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Łękach Górnych, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Lipinach. Zwyciężyła Julina Maziarka – Przedszkole Publiczne w Pilźnie. II miejsce: Wiktoria Krogulska -  Przedszkole Publiczne w Pilźnie, III miejsce: Justyna Kumięga – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Łękach Dolnych.

Uczestnicy: Godawski Wojciech, Biduś Tymon, Skarbek Artur, Kumięga Justyna, Dulęba Bartłomiej, Kozioł Wojciech, Dubas Filip, Piotrowski Olivier, Krogulska Wiktoria, Maziarka Julian, Rycharska Karolina, Ochab Adela, Kozioł Wojciech, Krajewski Kacper, Nylec Blanka, Burek Antoni.